top of page

Srutų maišytuvai

Stallkamp srutų maišytuvas maišo mėšlą, dumblą ir biomasę. Patikima ir patvari maišymo technologija yra svarbi produktų asortimento dalis. Ilgus dešimtmečius ši maišymo technologija vykdė savo pažadus.

Srutų maišytuvas
Mėšlo kaupimo duobėse, srutų talpyklų fermose ar didelėje saugykloje, kur negalima išvengti plūduriuojančių plutų ir dumblo sluoksnių, puikiai tinka standartinis srutų maišytuvas TMR3. Klasikinis Stallkamp srutų maišytuvas yra labai patikimas ir jau buvo naudojamas gausybėje ūkių ir įvauriausiame mėšle.

Skysto mėšlo maišytuvas
Skystam mėšlui maišyti po tvartu arba žiedinėse sistemose puikiai tinka maišytuvai su cirkuliacijos sistema. Maišytuvai įrengiami mėšlo kanaluose ir patikimai maišo mėšlą po tvartu.

Biodujų maišytuvas
Biodujų maišytuvas TMR 3M yra ypač tinkamas naudoti bioreaktoriuje. Tai trijų ašmenų agregatas, kuris pasiekia ypač aukštą cirkuliacijos greitį ir optimizuoja fermentacijos procesą. Esant šiek tiek lėtesniems apsisukimams, jis vis tiek priverčia cirkuliuoti didelį kiekį biomasės. Tai daro jį optimaliu biodujų maišytuvu.

Pramoninis maišytuvas
Dažnai pramoniniems maišytuvams yra reikalinga korozijai atspari technologija, nes medžiagos pH atžvilgiu yra specifinės. Stallkamp siūlo taip vadinamą pramoninį maišytuvą TMR 3i. Tai nerūdijančio plieno maišytuvas, kuris apsaugotas nuo agresyvių terpių, tokių kaip komunalinės ir perdirbimo nuotekos.

Skysto mėšlo/srutų maišytuvai Stallkamp - atraskite asortimentą!

bottom of page